Šīs ir bildes es speciāli esmu atradusi, lai jums parādītu, kā izskatās emocionāla un neemocionāla cilvēku mijiedarbība. Mēs divatā ar vīru un ceļojumā, kad viņam kā emocionālam cilvēkam ir viļņa augša, bet es to jūtu, pastiprinu un dodu uz āru. Nepārtraukts smaids sejā, no kura dienas beigās jau sāp vaigu muskuļi.
Kad vīram ir viļņa augša, mani, kā neemocionālo cilvēku, pilnīgi pārņem viņa emocijas, liekas itka trūktu elpas, mainās pat izskats, sejā manāma laime un eiforija , ķermenis amplitudē kaisli. Tā ir bauda just emocionālā cilvēka viļņa augšu.
SAULES PINUMA jeb EMOCIJU CENTRS ir motors. Cilvēks, kuram šis centrs ir definēts ir radīts, lai būtu enerģiskāks viļna augšā un mazāk enerģisks viļņa apakšā. Savukārt neemocionālam cilvēkam šī motora nav!

Satiekot emocionālu cilvēku viļnā augšā, tev pieplūst enerģija, kuru nekorekti intrepritējot (piemēram, pieņemot par savējo), tu vari sākt kaut ko intensīvi darīt, pārstājot dzirdēt cik tad pašam ir enerģijas, tādā veidā pārslogojot savu ķermeni. Vai esi pamanījis, ka pēc pasākumiem, kur daudz cilvēku ir emocionāls sagurums, neskatoties uz to, ka bija jautri?
Kaut gan ilgstoši būt šajā stāvoklī jeb NE SEVĪ var būt gana nogurdinoši. KĀPĒC?
Būt emocionāli enerģiskai prasa daudz enerģijas. Vīram viļņa augšā motors strādā uz pilnu klapi, un es pārspīlēju emocionālo enerģiju, uzvedoties enerģiski. Pēc tam jūtu sagurumu, jo esmu atkal, pārtērējusi savu enerģiju. Šī mijiedarbība dod dzīves un kaisles garšu, bet pēc tam ir svarīgi atgūt spēkus!
Un tagad iedomājaties, ja vīram ir viļņa apakša? Kā es izskatos un kā es jūtos? Pilnīgi pretējais pastiprināts stāvoklis - viss ir slikti bez iemesla, spogulī es vairs neredz gludu ādu un savas dzirkstošas acis, kaislīgs, eiforisks un viegls ķermenis izjūt sevi savādāk. Mainās pat ķermeņa izskats.
!!!Svarīgi!!! ir neidentificēt sevi ar to, kad esam blakus cilvēkam, kuram ir viļņa augša. Emocionālais cilvēks ietekmē mūs, un mēs varam justies kaislīgi, seksīgi, bet tie neesam mēs. Es esmu neemocionāla, auksta ar savu lieses autoritāti, tieša, nevis jūtīga.

Emocionālie viļņi ietekmē arī to, kā mēs izskatāmies un jūtamies sabiedrībā. Svarīgi nepiesieties sajūtām, kas rodas, piemēram, apmeklējot pasākumus vai ejot uz ballīti, un saprast, ka tās nav pastāvīgas. Es varu justies seksīga un forša ballītes laikā, bet mājās izjust pilnīgu mieru jeb tukšumu pozitīvā nozīmē.

Ja Tev ģimenē ir visi neemocionāli cilvēki, iespējams tu tik ļoti nesajutīsi savas svārstības emociju pasaulē, ja nu vienīgais ciemos, pasākumos. Savukārt, ja ģimenē jūs sat dažādi - neemocionāliem cilvēkiem jābūt ļoti apzinātiem šajā sfērā un jāmācās neidentificēties ar mājinieku emocijām, jo savādāk konflikti, strīdi, histērijas būs ikdienas sastāvdaļa un galvenais iemesls, lai iespējams izsķirtos. Var būt arī otrā galējība: aizbēgšana totāli no konfrontācijas, kas aigu beigās arī var noest pie neparedzamām sekām.
Tālāk es jums gribētu uzskatāmi parādīt, kā neemocionālie cilvēki jūtas emocionālo viļņu ietekmē. Es atradu diezgan pārspīlētus mēmus, kas atspoguļo šo ietekmi.
Made on
Tilda