KOMPLIMENTI
Ir grūti uztvert komplimentus un mierīgi pateikt paldies. Liels komplimentu daudzums var pārvērsties par spiedienu. Kad cilvēki izsaka komplimentus vai aplaudē, jums ir grūti pieņemt šīs emocijas. Pirms cilvēka dizaina man bija jautājums, kāpēc es izvairos no komplimentiem? Es neuztveru tās emocijas mierīgi, un tas ir emocionālais spiediens uz manu balto (nedefinēto) emocionālo centru.

Vērojot emocionālo spiedienu, jāiemācās to pieņemt sevī. Pat ja patīkami saņemt komplimentus, jāvēro, kā emocijas ienāk manī. Jāiemācās ieņemt svešas emocijas un tās apstrādāt.

Grūti ir arī izteikt pozitīvas emocijas, piemēram, "es tevi mīlu" vai "tu esi foršs". Ir svarīgi apzināti izteikt šos vārdus un neslēpt savas emocijas no partnera.
VILTUS ES SEKAS!
  • Var novest pie tā, ka neemocionāls cilvēks uzkrāj neizrunātas emocijas, kas laika gaitā var radīt emocionālu spriedzi vai pat izraisīt veselības problēmas.

  • Pārāk bieža piekāpšanās un izvairīšanās no konfrontācijas var novest pie situācijām, kurās neemocionālais cilvēks neizjūt, ka viņa vajadzības tiek respektētas vai ka viņš ir līdzvērtīgs attiecībās vai darbā.

  • Pastāvīga izvairīšanās no konflikta var veicināt zemu pašcieņu, jo neemocionāls cilvēks var sākt uzskatīt, ka viņa vajadzības nav tik svarīgas vai ka viņam nav tiesību tās aizstāvēt.

  • Galu galā, izvairoties no svarīgām sarunām, cilvēks var pārstāt Dzīvot Sevi. Piemēram, neizrunājot par savu algu, turpināt iet uz darbu bez vilkmes, jo nesaņem atteicīgās finanses.
!SVARĪGI apzināties savu tendenci izvairīties no konfrontācijas un strādāt pie tā, lai attīstītu veselīgas komunikācijas prasmes un spēju risināt konfliktus. Tiklīdz ir sajūta: “man tas ir jāpasaka!”, saki, nevilcinoties!

!ATCERIES tas neattiecās uz padomu došanu citiem, bet gan par tavām personīgām vajadzībām!
PATIESĀ ES Stratēģija
Nedefinētā emocionālā centra dāvanas ir ieiet un iziet no emocionālajiem viļņiem, neidentificējot sevi ar tiem. Tas nozīmē, ka mēs, nenoteiktie emocionālie centri, mācāmies baudīt šos viļņus savā ķermenī. Mēs priecājamies par viļņa augšu, bet neidentificējam sevi ar foršo garastāvokli vai foršo vidi. Rīt, satiekot to pašu cilvēku vai atrodoties tajā pašā pasākumā, jūs varat justies citādāk.

Vērojiet, kā jūsu ķermenis reaģē uz viļņiem, kā tas tiek piepildīts, un ko jums vajag, lai ar to tiktu galā. Dažreiz pietiek iziet ārā uz 15-20 minūtēm, lai šīs emocijas no jums iztecētu.
  • ieiet un iziet no emocionāliem viļņiem, neidentificējot sevi ar tiem.
  • empātisks, jūt līdzi citiem;
  • neļauj emocijām valdīt pār sevi;
  • nekad nepieņem emocionālus lēmumus – ļoti ieklausās savā iekšējā autoritātē
  • neizvairās no sadursmēm un konfrontācijas
  • spēja vērot un darboties būdams emocionāli ietekmēts, vēro sevi un citi emocijas sevī
Neemocionāliem cilvēkiem ir jāsaprot, ka emocionālās sajūtas nav viņu. Ja cilvēks jums saka, ka ir slikts garastāvoklis, lieciet viņu mierā un necenšaties uzlabot viņa garastāvokli. Jūsu atbildība ir saprast, ka jūs neesat ģenētiski paredzēts nest šīs sajūtas un tās neidentificēt ar sevi.
Made on
Tilda