Cilvēka Dizaina sistēma parādīja, ka lielākajai daļai no mums nav jādomā par mērķiem un naudu. Mēs šeit esam citiem dzīves uzdevumiem, tāpēc mums vienmēr tiks dots tas, kas vajadzīgs bez iespringuma un plānošanas. Pietiks domāt par mērķiem un kalt plānus, kas noved pie izdegšanas...
Vai vēlies saprast, kāpēc daži cilvēki izvirza mērķus un veiksmīgi tos sasniedz ar gribasspēku, bet citi visu vajadzīgo saņem bez lielas piepūles?
Kāpēc daži ir pārliecināti par sevi, bet citi pastāvīgi šaubās par savu vērtību un prasmēm?
No kā ir atkarīgi materiālie panākumi, un vai ir iespējams kaut kā paātrināt vēlamā iegūšanu?
Un pats galvenais: kādam tipam piederi tieši TU un kā padarīt savu dzīvi ērtāku? Kā pilnvērtīgi izmantot to, kas dots no dabas, nevis mēģināt censties būt kā visi?
Atbildes uz visiem šiem jautājumiem es iedošu šajā nodarbībā!
Ja vēlies uzzināt par sevi daudz jauna no pavisam cita skatu punkta?
EGO (SIRDS) CENTRS

iegūsi jaunu izpratni par savām iespējām un resursiem;
sapratīsi, ka ne viss dzīvē ir atkarīgs no Tavām vēlmēm un mērķtiecīguma;
sapratīsi savas priekšrocības šajā tēma un kā tās attīstīt;
sapratīsi, ka tas, kas der citiem, ne vienmēr ir piemērots Tev;
ieraudzīsi, kā paļauties uz savu unikalitāti, nevis uz citu cilvēku standartiem;
sapratīsi, ka ne visiem cilvēkiem un nevienmēr jācenšas skriet, lai dabūtu vairāk;
iemācīsies baudīt dzīvi ŠEIT un TAGAD.

Tu saņemsi: Brīvību! Izprotot sevi no šī aspekta, Tu beidzot atbrīvosities no vajadzības kādam kaut ko pierādīt, tai skaitā sev un paļausies uz iekšējiem resursiem. Tēma, kas saistīta ar materiālo pasauli, gribasspēku, sapņiem, mērķiem, pašcieņu, utt.
Sapņi un Mērķi: Kam pie tiem jāstrādā un kam vienkārši jāatslābst
Norise: Šis būs kvalitatīvs nodarbības ieraksts, kas sastāvēs no vairākiem īsākiem video, kurus Tu varēsi noskatīties slēgtā Facebook grupā. Tev būs pieejams arī FAQ zooma ieraksts. Tāpat arī tiksi pie lekcijas prezentāciju materiāla!
Piekļuve: Facebook grupai Tev būs piekļuve 2 mēnešus, kuru laikā varēsi skatīties nodarbības ierakstus sev ērtā laikā un tik daudz reižu cik vajadzīgs.
MAKSA PAR NODARBĪBU
Cilvēka Dizains parāda, ka tikai 30% cilvēku vēlmes sasniedz 'tradicionālā' ceļā. Liekot mērķus, sadalot tos pa punktiem un veidojot vēlmju kartes..


Pārējiem 70% no mums, tagad nav jādomā par naudu, bet jāskatās cik skaisti mirdz eglīte un jābauda ziemas vakari, jo pasaule par mums vienmēr rūpējās, tikai jāatļauj tam notikt. Mums vienmēr tiek iedots viss, kas tiešām vajadzīgs.
Par Darju
Sertificēta IHDS Cilvēka Dizaina analītiķe:

Bodygrafa lasīšana
Pāru kompozīti
Dzīves cikli
Cilvēka mērķis

Gids kursam "Izdzīvo savu Dizainu"
Cilvēka Dizains ir loģiska sistēma, kas izskaidro cik unikāli esi veidots un kā vislabāk mijiedarbojies ar šo pasauli… tā Tevi atved atpakaļ pie sevis, noārdot lieko.. Šī sistēma ir kā Tava personalizētā lietošanas instrukcija… Eksperiments, kas arvien vairāk un vairāk liek kaifot no dzīves.
Made on
Tilda