Ja beidzot vēlies izprast SAVU EMOCIJU PASAULI – šī Cilvēka Dizaina lekcija sniegs ilgi gaidītās atbildes
Iegūtās zināšanas palīdzēs labāk saprast gan sevi, gan savus līdzcilvēkus. Tiks izmainīts Tavs skatījums uz kādreizējām, esošajām un topošajām mijiedarbībām un radīsies skaidrība uz visiem: KO? KĀ? KĀPĒC?
Cilvēka dizains ir zināšanu sistēma par cilvēku, viņa būtību, iedzimtajām īpašībām un tieksmēm - un viņa iegūtajām iezīmēm, kas radušās citu cilvēku ietekmē. Balstoties uz jūsu dzimšanas laiku un vietu, šī sistēma veido jūsu “ES” karti.
Īsumā - šī sistēma iedala cilvēkus divās kategorijās:

50% no mums ir EMOCIONĀLI – ar noteiktu emociju ciklu kādu izdzīvojam - dzīve plūst konstantās ‘augšās’ un ‘apakšās’, kuras jāiemācās pieņemt un izbaudīt.

Taču pārējie 50% no mums vienatnē jūtas mierīgi un esot sabiedrībā - bieži vien izskatās nesavākti un dramatiski, jo apkārtējo cilvēku emocijas uztver par savām, atspoguļojot un pastiprinot tās caur sevi.
Izveido savu Cilvēka Dizaina BODIGRAFU un uzzini pie kuras kategorijas piederi Tu!
IZVEIDOT BODIGRAFU
Šeit Tu redzi divus bodigrafus:
Ja Tev šis centrs ir balts, tad Tu esi NEEMOCIONĀLS
Ja Tev šis centrs ir aizkrāsots , tad Tu esi EMOCIONĀLS
Pirms dažiem gadiem bieži vien varēju psihot, kliegt, cirst durvis un nevarēju saprast KAS AR MANI NOTIEK? Cilvēka Dizains man parādīja, ka esmu ne-emocionāla, kaut gan par sevi domāju pilnīgi pretēji. Šī sapratne atrisināja ļoti daudz problēmas.
Ja arī Tu esi neemocionāls cilvēks, tad esmu gandrīz pārliecināta, ka gan TU pats, gan CITI par Tevi domā tieši pretēji. Visticamāk, savā ikdienā piedzīvo dažādus emociju uzplūdumus un bieži nezini ko darīt un kāpēc tā jūties! Tavs dabīgais stāvoklis vienatnē ir būt pilnīgi neitrālam, taču sabiedrībā atspoguļot citu cilvēku emocijas. Izklausās nereāli? Es ZINU!
Ja Tu esi emocionāls cilvēks, tad noteikti savu emocionālo pasauli izdzīvo iekšēji un no malas nemaz nevarēs pateikt, kas Tevī patiesībā notiek un kādu vētru, melanholiju vai tieši pretēji - saviļņojumu - sevī piedzīvo. Tavs izaicinājums ir pieņemt sevī visas emocijas un nemeklēt tām izskaidrojumu vai necensties tās mainīt.
Lekcijā es izskaidrošu sīki un smalki visu par šīm emocionālajām svārstībām un to, kas tieši TEV būtu jādara, lai beidzot DZĪVOTU MIERĀ ar sevi.
PAR LEKCIJU:

  • Emocionālu cilvēku emocionālo viļņu specifika un ķīmija - ko dod viļņa augšas un apakšas? Ko darīt, ja ir slikts garastāvokli, kā to pieņemt? Melanholija un Eiforija.
  • Kā emocionāli cilvēki ietekmē neemocionālus?
  • Kāpēc visus dzīves lēmumus jāpieņem lēni, izdzīvojot emocijas, nevis spontāni?
  • Kā neemocionāls cilvēks var iegūt emocionālo mieru?
  • Vainas sajūta, aizvainojums, kauns - kur rodas visas sajūtas un emocijas?
  • Kā dzīvot un mijiedarboties, ja emociju pasaules ir atšķirīgas?
  • Ko nozīmē dzīvot NE SEVI un kā tas izpaužas praksē? + daudz piemēru no dzīves.
  • Emocionālie un neemocionālie bērni, viņu emocionālie viļņi.
  • Špikeri Patiesajam ES un Viltus ES.
Tu saņemsi: Brīvību! Izprotot sevi no šī aspekta, Tu beidzot atbrīvosities no vajadzības kādam kaut ko pierādīt, tai skaitā sev un paļausies uz iekšējiem resursiem. Tēma, kas saistīta ar materiālo pasauli, gribasspēku, sapņiem, mērķiem, pašcieņu, utt.
EMOCIONĀLAIS (Saules Pinuma) CENTRS
Norise: Šis būs kvalitatīvs nodarbības ieraksts, kas sastāvēs no vairākiem īsākiem video, kurus Tu varēsi noskatīties slēgtā Facebook grupā. Tāpat arī tiksi pie lekcijas prezentāciju materiāla!
Piekļuve: Facebook grupai Tev būs piekļuve 2 mēnešus, kuru laikā varēsi skatīties nodarbības ierakstus sev ērtā laikā un tik daudz reižu cik vajadzīgs.
KAD?
30. NOVEMBRIS
KĀ?
ONLINE
Click to order
Tavs pirkums
Total: 
Vārds, uzvārds
Tavs epasts
Telefona numurs
Tavs komentārs
Es parādīšu kā darbojas tieši Tava emociju pasaule un kā tā mijiedarbojas ar citiem, lai savu dzīvi spētu padarīt mierīgāku, skaidrāku un pacelt to jaunā kvalitātē
Sertificēta IHDS Cilvēka Dizaina analītiķe:

Bodygrafa lasīšana
Pāru kompozīti
Dzīves cikli
Cilvēka mērķis
Cilvēka Dizains ir loģiska sistēma, kas izskaidro cik unikāli esi veidots un kā vislabāk mijiedarbojies ar šo pasauli… tā Tevi atved atpakaļ pie sevis, noārdot lieko.. Šī sistēma ir kā Tava personalizētā lietošanas instrukcija… Eksperiments, kas arvien vairāk un vairāk liek kaifot no dzīves.
Par Darju Krastiņu
Gids kursam "Izdzīvo savu Dizainu"
Skolotāja kursam "Rave ABC"
Saziņai:
info.cilvekadizains@gmail.com
Made on
Tilda