Aizraujoši pieredzes stāsti, kas atklās pilnīgi jaunu skatījumu uz Taviem dzīves notikumiem, piešķirot tiem jēgu un citu nozīmi caur Cilvēka Dizaina sistēmu.
Dzīvi var mainīt jebkurā brīdī, ja Tu UZTICIES SEV!

Šī pasākuma laikā Tu ieraudzīsi dzīvei citu perspektīvu. Mēs nesolām, ka Tava dzīve uzreiz mainīsies, bet mēs piešķirsim tai jēgpilnāku bildi. Negaidi, ka iegūsi brīnumtableti vai burvju nūjiņu, bet mēs esam drošas, ka Tev pavērsies pilnīgi cits skata leņķis uz dzīvi, tās notikumiem, lēmumiem, pagātnes pieredzi un cilvēkiem Tev apkārt.
Tev apkārt ir simtiem izvēles iespēju un mācību, ko apgūt…, bet kā saprast, kas ir Tavs un kas nav?

Cilvēki nereti dzīvo autopilotā, nejūtot sevi un nesaprotot, kas ir vajadzīgs tieši viņiem, apjūk, pieņemot lēmumus, un nedzird sevi starp visām iespējām, kas pieejamas. Neredz savu “BĀKU” iespēju okeānā un uzraujas uz maldugunīm, zaudējot enerģiju, finanses, laiku un līdz ar to arī pašvērtību.

Ir reizes, kad mēs vainojam mūsu neveiksmēs citus, dažkārt vecākus un pagātni. Piedzīvotais reizēm var šķist nepieņemams, izraisīt vainas sajūtu, dusmas, rūgtumu un vilšanos. Tomēr Tu apzinies, ka pagātnes lēmumi ir Tevi veidojoši. Nezinot, kā izprast likumsakarības, pagātni var sākt uztvert kā nastu, nevis resursu tagadnei un nākotnei.
Tavā pagātnē slēpjas atbildes šodienai, bet Tev trūkst zināšanu, lai tās izprastu. Pieredzei ir vērtība un to mēs Tev parādīsim!
Agnese Zeltiņas dzīves spilgtākie sasniegumi, neizdošanās, krišana un celšanās. Latvijā neordināras personības dzīves stāsts caur Cilvēka Dizaina sistēmas prizmu kopā ar
šīs sistēmas pasniedzēju Darju Krastiņu.
Pienāks diena, kad Tu pastāstīsi pasaulei par to, kā pārvarēji grūtības, kurām šobrīd ej cauri, un šis stāsts kļūs par kāda cita izdzīvošanas instrukciju”
(autors nezināms)

Piedāvājam Tev paskatīties uz savu dzīvi no tāda punkta, kāda vēl nekad neesi skatījies.
Cilvēka Dizaina sistēma ir apzinātības, transformācijas un sevis iepazīšanas instruments, kas ir sintēze (apvienojums) vairākām senām zinātnēm: astroloģija, numeroloģija, Kabala, Ķīniešu Pārmaiņu grāmata, kā arī kvantu fizika un ģenētika.

Tā ir zināšanu sistēma par cilvēka būtību, virsuzdevumu un talantiem. Tā ir instrukcija, kā vadīt savu dzīvi, kā rīkoties un uzvesties, lai iegūtu kaifu, mieru un veiksmi! Šī instrukcija ir ierakstīta Tavā BODIGRĀFĀ jeb Tavas enerģijas kartē, kas balstīta uz dzimšanas datiem (diena, mēnesis, gads, dzimšanas laiks, vieta)
KĀDS BŪS TAVS PIEDZĪVOJUMS?
Tas nebūs tikai izklaidējošs un iedvesmojošs vakars, bet tas būs transformējoši Tavai apziņai un nākotnes redzējumam;
Šis vakars sniegs emocionālu satricinājumu, iespējams, no smiekliem līdz asarām, no dusmām līdz pieņemšanai un piedošanai;
Tas būs par Tevi un Taviem tuvākajiem caur Agneses Zeltiņas stāstiem un Darjas Krastiņas skaidrojumu no Cilvēka Dizaina perspektīvas;
Šo 2 dienu laikā Tu iegūsi atbildes uz desmitiem jautājumu, kas Tevi ir uztraukuši gadiem.
Piedzīvosi šokējošas atklāsmes par ļoti vienkāršām lietām dzīvē, tikai nedaudz pamainot fokusu.
Tavs prāts beidzot sapratīs, ka Tavam ķermenim ir bijusi taisnība un tie sāks sadarboties, lai kļūtu par partneriem un turpmāk Tu spētu uzticēties savai galvenajai "bākai"– Tavam ķermenim.
Tu viennozīmīgi sapratīsi, vai ir vērts iedziļināties Cilvēka Dizaina sistēmā.
Transformācija
Emocijas
Mijiedarbība
Atbildes
Atklāsmes
Atslābums
Filtrs
Vērtība
Šovs, teātris, autorvakars ar pašizaugsmi... Šāds pasākums pie mums Latvijā vēl nav bijis.
PIRMO reizi Latvijā!
Šis pasākums būs Tavam prātam kā atslābinājums, jo Tavs ķermenis vienmēr ir devis pareizās atbildes, tikai Tavs prāts negribēja tam ticēt un tāpēc daudzos lēmumos savā dzīvē Tu paļāvies uz prātu;
Šis pasākums ir kā radīts Tev, ja:
Tev patīk sarunu / interviju šovi, kur Tu atrodi gabaliņu sevis;
Tev patīk izrādes, kuras Tev liek aizdomāties;
Tev patīk iedvesmas forumi, kas liek pārskatīt savu dzīvi;
Tev patīk teorētiskas lekcijas, kas palīdz iepazīt sevi;
Tev patīk citu cilvēku pieredzes stāsti, jo Tu sadzirdi tajos sevi;
Tev patīk likt savas dzīves puzles gabaliņus, vilkt paralēles, redzēt likumsakarības, vērojot apkārtējo pasauli.

 • IEVADS CILVĒKA DIZAINĀ VEBINĀRA IERAKSTS (4,5h)
 • PIEDZĪVOJUMAM JĀ! PASĀKUMA IERAKSTS (4,5h)
 • INTERVIJAS AR KURSANTIEM NO CILVĒKA DIZAINA VEBINĀRA
 • PIEEJA IERAKSTAM 1 MĒNESI NO PIEKĻUVES SAŅEMŠANAS BRĪŽA
100,00 EUR
Click to order
PROGRAMMA:
CILVĒKA DIZAINA VEBINĀR
PASĀKUMA IERAKSTS NO KONOTEĀTRA SPLENDID PALACE
IEVADS CILVĒKA DIZAINA SISTĒMĀ
PIEDZĪVOJUMAM JĀ!
 • Sapratīsi, kas ir Cilvēka Dizaina sistēma un ko ar to var iesākt;
 • Iepazīsies ar Darju Krastiņu, kas ir vienīgā sertificētā Cilvēka Dizaina pasniedzēja Latvijā;
 • Iemācīsies izveidot savu bodigrāfu, Tu varēsi saprast tā pamatelementus: kas ir sarkans un melns, noteiktība, nenoteiktība un Viltus es;
 • Ieraudzīsi, kā Cilvēka Dizains ir saistīts ar praksi un eksperimentu, kuru var uzreiz izmēģināt un sajust, kā šī sistēma darbojas;
 • Tu sapratīsi, kā jūties, kad dzīvo sevi un kad nedzīvo sevi, iemācīsies novērot savu stāvokli.
No Siguldas meitenes līdz galvenajām lomām uz Latvijas teātru skatuvēm (Dailes teātris, Jaunais Rīgas teātris), no piedzīvojuma Holivudā līdz modeles karjerai Itālijā un atgriešanos Latvijā ar veiksmīgu biznesu “SOULSTONES BY AGNESE ZELTIŅA”.
Visa pasākuma garumā baudīsiet Agneses dzīves būtiskāko posmu un līkloču izgaismošanu caur Cilvēka Dizaina sistēmu, kā arī Agneses Zeltiņas monologus no izrādes “Kam no Vilka kundzes bail”.
Kādas tēmas tiks apskatītas:
 • Spiediens un stress;
 • Emocionālā pasaule un darīšana “mīļā miera labad”;
 • Vēlmes, mērķi, gribasspēks un finanšu pasaule;
 • Izaicinājumi, kad dari PRET sabiedrības spiedienu un uzskatiem;
 • Pie kā noved dzīve autopilotā;
 • Kāds ir labums, ja DZĪVO SEVI;
 • Kā sajust savējos cilvēkus. Mijiedarbība ar apkārtējiem cilvēkiem;
 • Kā citu ekspektācijas var bremzēt ceļā uz ĪSTO ES;
 • Kā pagātnes notikumu ķēde atstāj iespaidu uz šodienu un nākotni;
 • Kā var mācīties izdarīt savas šodienas izvēles, izanalizējot pagātnes notikumus.
Visas šīs tēmas tiks apskatītas ne tikai no Cilvēka Dizaina teorētiskās puses, bet arī no Agneses pieredzes un dzīves notikumiem, caur kuriem Tu ieraudzīsi sevi un atpazīsi katrā no šīm sfērām.
Lai šis pasākums būtu vēl vērtīgāks, būtu lieliski, ja vismaz aptuveni iepazīsies ar Cilvēka Dizaina sistēmu. Telefonā varēsi izveidot un saglabāt savus un savu tuvinieku bodigrāfus un pēc stāstītā atsekot savas sajūtas, pieredzi un pieļautās kļūdas.
Kāpēc doties ar mums šajā piedzīvojumā?
Caur Agneses pieredzes stāstiem un Cilvēka Dizaina sistēmu mēs izgaismosim Tavu dzīves ceļu no pavisam negaidīta skatupunkta.
Visdrīzāk, Tu ieraudzīsi nevis, ka esi pazaudējis sevi, bet, ka esi apmaldījies un apjucis milzu informācijas un piedāvāto iespēju plūsmā un Tev nāks atklāsme, ka ir svarīgi filtrēt, kas ir Tavs un kas nav, lai netērētu savu laiku un enerģiju lieki. Tu sapratīsi, kas Tev ir vajadzīgs, lai atpazītu savu "bāku" starp tūkstošiem malduguņu.
Dzirdot Agneses Zeltiņas pieredzes stāstus un turot rokās savu Cilvēka Dizaina enerģijas karti jeb bodigrafu, Tu ieraudzīsi likumsakarības starp Agneses dzīves notikumiem un saviem. Viņas spēja caur pieredzi parādīt nākotnes ceļu ļaus ieraudzīt virzienu, kurā Tev personīgi doties vai arī, ko mainīt, lai Tava dzīve uzņemtu citus apgriezienus.
Agnese dzimusi Siguldā, teātra kritiķes un juveliera ģimenē. No mazām dienām aizrāvusies ar zīmēšanu un dejošanu. 14 gadu vecumā pārceļas uz Rīgu un jau 17 gados, paralēli studijām, sāk filmēties. 21 gada vecumā viņu izvēlas Dailes teātris, kur 6 gadu laiku tiek nospēlēts vairāk kā 20 lomu un aktrise tiek nominēta kā labākā debitante Spēlmaņu Nakts balvai.

 • 1995. gada TV iestudējums Aktrise Ragārēs un 1997.gada filma Likteņdzirnas, atnes atpazīstamību visā Latvijā un aktrise iegūst festivāla Baltijas Pērle balvu kā Mis Elegance.
 • 1999.gadā seko karjeras pagrieziena punkts un Agnese pievienojas JRT ansamblim, kur turpina piedalīties leģendāros teātra iestudējumos.
 • 2000.gads atnes uzvaru konkursā karjeras sievietēm un Agnese uzvar ārzemnieču kategorijā un kļūst MISS UKRAINE OPEN.
 • 2004.gadā aktrise pārceļas uz Maskavu, turpina filmēties arī Ukrainā, Baltkrievijā un Vācijā. 2008.gadā aktrise dodas uz Holivudu, kur atveido galveno lomu filmā " I Want Your Girl!", kas savu pasaules pirmizrādi piedzīvo 2009. gada 25.09. kinoteātrī Splendid Pałace.
 • Pēc 2 gadu darba Teātra Observatorijā, 2011. gada rudenī viņa dodas uz Itāliju, kur pavada divus gadus, strādājot par modeli un pēc atgriešanās Latvijā, 2013. nodibina savu rotu zīmolu SOULSTONES BY AGNESE ZELTIŅA.
 • 2021.gada rudenī tiek izdota viņas autorbiogrāfija "Agnese Zeltiņa A - Z".
Sertificēta IHDS Cilvēka Dizaina analītiķe::

Bodygrafa lasīšana
Pāru kompozīti
Dzīves cikli
Cilvēka mērķis
Gids kursam "Izdzīvo savu Dizainu"
Skolotāja kursam "Rave ABC"
KO PAR CILVĒKA DIZAINU SAKA DARJAS STUDENTI:
Vēlies ar mums sazināties?
info.cilvekadizains@gmail.com
Made on
Tilda