Cilvēka Dizains ir instrukcija, kas dod skaidru redzējumu Tavas dzīves enerģijai, attiecībām un dzīves notikumiem.
Tev apkārt ir simtiem izvēles iespēju un mācību, ko apgūt…, bet kā saprast, kas ir Tavs un kas nav?

Cilvēki nereti dzīvo autopilotā, nejūtot sevi un nesaprotot, kas ir vajadzīgs tieši viņiem, apjūk, pieņemot lēmumus, un nedzird sevi starp visām iespējām, kas pieejamas. Neredz savu “BĀKU” iespēju okeānā un uzraujas uz maldugunīm, zaudējot enerģiju, finanses, laiku un līdz ar to arī pašvērtību.

Ir reizes, kad mēs vainojam mūsu neveiksmēs citus, dažkārt vecākus un pagātni. Piedzīvotais reizēm var šķist nepieņemams, izraisīt vainas sajūtu, dusmas, rūgtumu un vilšanos. Tomēr Tu apzinies, ka pagātnes lēmumi ir Tevi veidojoši. Nezinot, kā izprast likumsakarības, pagātni var sākt uztvert kā nastu, nevis resursu tagadnei un nākotnei.
Piedāvāju Tev paskatīties uz savu dzīvi no tāda punkta, kāda vēl nekad neesi skatījies.
Cilvēka Dizaina sistēma ir apzinātības, transformācijas un sevis iepazīšanas instruments, kas ir sintēze (apvienojums) vairākām senām zinātnēm: astroloģija, numeroloģija, Kabala, Ķīniešu Pārmaiņu grāmata, kā arī kvantu fizika un ģenētika.

Tā ir zināšanu sistēma par cilvēka būtību, virsuzdevumu un talantiem. Tā ir instrukcija, kā vadīt savu dzīvi, kā rīkoties un uzvesties, lai iegūtu kaifu, mieru un veiksmi! Šī instrukcija ir ierakstīta Tavā BODIGRĀFĀ jeb Tavas enerģijas kartē, kas balstīta uz dzimšanas datiem (diena, mēnesis, gads, dzimšanas laiks, vieta)
CILVĒKA DIZAINS skar visus dzīves aspektus (attiecības, nauda, darbs, ģimene, pašrealizācija, emocijas, bailes un pārdzīvojumi, veselība, utt.). Ļauj saprast sevi un savu dabu, savu ceļu un savas atšķirības, savas stiprās un vājas puses, savu spēku un slēptās priekšrocības. Ļauj saprast, ko vajadzētu mainīt savā dzīvē, lai dzīvotu SEVI. Dziļākā sevis un citu pieņemšana notiks, pateicoties savu atšķirību ieraudzīšanai salīdzinājumā ar citiem.
3 iemesli kāpēc izvēlēties mācīties pie Darjas Krastiņas:
Sertificēta Cilvēka Dizaina pasniedzēja
Vairāk kā
500+
studentu
6 gadi
Cilvēka Dizaina
eksperimentā
REĢISTRĀCIJA BEZMAKSAS VEBINĀRAM:
10.MAIJS | 19:00 | ONLINE
Aizpildi pieteikuma anketu;

Pēc reģistrācijas pievienojies mūsu Telegram čat-botam un seko tālākajām norādēm, lai saņemtu vērienīgu dāvanu 3 dienu BEZMAKSAS vebināru Cilvēka Dizainā, lai jau tagad iepazītos ar šo sistēmu.
1.
2.
TUVĀKIE PASĀKUMI CILVĒKA DIZAINĀ:
11.MAIJS | 18:00 | KLĀTIENES un ONLINE pasākums "Piedzīvojumam JĀ!"
Aizraujoši pieredzes stāsti, kas atklās pilnīgi jaunu skatījumu uz Taviem dzīves notikumiem, piešķirot tiem jēgu un citu nozīmi caur Cilvēka Dizaina sistēmu. Agnese Zeltiņas dzīves spilgtākie sasniegumi, neizdošanās, krišana un celšanās. Latvijā neordināras personības dzīves stāsts caur Cilvēka Dizaina sistēmas prizmu kopā ar šīs sistēmas pasniedzēju Darju Krastiņu.
PROGRAMMA:
10. MAIJS 19:00-22:00 (ONLINE)
IEVADS CILVĒKA DIZAINA SISTĒMĀ
  • Sapratīsi, kas ir Cilvēka Dizaina sistēma un ko ar to var iesākt;
  • Iepazīsies ar Darju Krastiņu, kas ir vienīgā sertificētā Cilvēka Dizaina pasniedzēja Latvijā;
  • Iemācīsies izveidot savu bodigrāfu, Tu varēsi saprast tā pamatelementus: kas ir sarkans un melns, noteiktība, nenoteiktība un Viltus es;
  • Ieraudzīsi, kā Cilvēka Dizains ir saistīts ar praksi un eksperimentu, kuru var uzreiz izmēģināt un sajust, kā šī sistēma darbojas;
  • Tu sapratīsi, kā jūties, kad dzīvo sevi un kad nedzīvo sevi, iemācīsies novērot savu stāvokli.
Līdz vebināram atlicis
Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
Sertificēta IHDS Cilvēka Dizaina analītiķe::

Bodygrafa lasīšana
Pāru kompozīti
Dzīves cikli
Cilvēka mērķis
Gids kursam "Izdzīvo savu Dizainu"
Skolotāja kursam "Rave ABC"
Par Darju:
Man tik ļoti patīk vērot to, kā atnāk atbildes, atrisinās un saliekas pa plauktiņiem manu studentu dzīves.
Pats mīļākais ko dzirdu:
«Es vienmēr tā jutos , es vienmēr to zināju, bet es nevarēju iedomāties, ka es tik ļoti atšķiros.»
KO PAR CILVĒKA DIZAINU SAKA MANI STUDENTI:
Vēlies ar mums sazināties?
info.cilvekadizains@gmail.com
Made on
Tilda